15.08.2012 Смачна випічка деб'ютує на "Святі хліба - 2012"

 ТМ "Гал-Дар" запрошує львів'ян  та гостей міста на  "Свято  хліба - 2012".

   Ми запропонуємо Вам широкий асортимент смачної горячої випічки - даний вид продукції буде деб'ютантом на  такому святі , так як його виробництво на ПП "Гал-Дар " розпочалось в квітні  місяці 2012 року,та  у регіонах Львова смачна гаряча випічка від ТМ "Гал-Дар" вже знайома багатьом споживачам. 

15.07.2012 Вакансії

Колектив ПП "Гал-Дар" працює як злагоджений механізм. Ми пишаємось професійними навиками наших співробітників та цінуємо кожного працівника. У свою чергу ми вимагаємо відповідального ставлення до роботи та повної віддачі при виконанні своїх обов'язків.

Якщо Ви маєте бажання плідно працювати у молодому , злагодженому, професійному колективі, пропонуємо Вам перелік відкритих вакансій ПП:

Начальник зміни

 Вимоги: вік 30-40років. Досвід роботи від 1року на підприємстві харчової промисловості.

Освіта:  середньо-технічна, вища (харчова)

Умови роботи: офіційне працевлаштування, позмінний графік роботи.

Обов'язки: організація та контроль виконання виробничого завдання, контроль якості продукції, керування колективом.

Тел. для довідок: 245-32-99 або

Надішліть лист за допомогою форми зворотнього зв'язку через сторінку "контакти"

 


 


15.07.2012 ПП "Гал-Дар" вносить вагомий внесок у розвиток підприємництва!

ПП "Гал-Дар" вносить вагомий внесок у розвиток підприємництва на території м. Львова, за це подякою від міського голови А.Садового була відзначена директор Мартинюк Зоряна Стефанівна

15.07.2012 Готуємось до VII Свята Хліба

 ПП "Гал-Дар" є активним учасником запашного, духмяного, святого "Свята Хліба", І не вийняток - VII Свято Хліба 2012 року. Пекарі вже працюють над розробкою ексклюзивних виробів, щоб здивувати і потішити львівян та гостей міста

12.07.2012 Асортимент заморожених виробів розширюється.

Фахівці ПП "Гал-Дар" працюють над розробкою заморожених гамбургерів, чізбургерів, хот-догів.  Це продукція, яку зручно реалізовувати у будь-якій торговій точці, адже до повної готовності її потрібно буде лиш розігріти в мікрохвильовій печі протягом 3 хв.

Вже дуже швидко ви зможете поласувати новинками від ТМ   "Гал-Дар" 

!!!!!!!!!!