17.12.2012 Готуємось до Різдва

ТМ "Гал-Дар" пропонує  львів'янам та гостям  міста  прикрасити  свій Різдвяний  стіл  запашними  калачами і халами, адже згідно українських традицій , це один з основних атрибутів Різдва.

Ми пропонуємо найкращу якість і ціну!

13.12.2012 Новинка від ТМ " Гал-Дар" !

Асортиментну лінійку "смачної випічки" поповнив новий оригінальний виріб - фаджіолі з куркою.

Фаджіолі - це слойка з великою кількістю овочевої начинки(тушковані квасоля. морква, свіжі помідори, цибуля ріпчаста. спеції).Оригінального смаку виробу додають шматочки копченої курячої грудки.

Важить виріб 200г

Смакуйте на здоров"я!

21.09.2012 Смачна випічка франківчанам смакувала по-справжньому

Смачну випічку від ТМ "Гал-Дар" на святі хліба в Івано-Франківську прийняли дуже гостинно.Гарячі струделі, піци, слойки смакували і дорослим і дітям. І смакували по-справжньому, адже покупці повертались до нас за випічкою і вдруге і втретє, та ще й не одні, а зі своїми друзями.

Дякуємо франківчанам за теплу гостинність!

 

13.09.2012 Смачна випічка мандрує по містах України

   16  вересня  ПП "Гал - Дар" стане  учасником "Свята хліба" в Івано-Франківську. Франківчани  та гості  цього мальовничого міста  будуть мати змогу посмакувати смачною випічкою від  ТМ "Гал-Дар", а також ознайомитись з умовами нашої дружньої співпраці по франчайзингу.

07.09.2012 "Свято хліба - 2012" пройшло на славу

 VII свято хліба у Львові для ПП "Гал-Дар" пройшло досить активно. Тисячі львів'ян і гостей міста дістали хорошу нагоду скоштувати широкий асортимент продукції від ТМ "Гал-Дар", в тому числі і смачну горячу випічку, яка на такому святі побувала вперше.

!!!!!!!!!!